CS Link přestal nabízet svoji placenou televizi

24.09.2012 20:26

 

Společnost M77 Group dnes přistoupila k dalšímu kroku omezení nabídky placených programů na satelitní platformě CS Link. Od 24.9.2012 již není možné objednávat původní balíčky CS Link, které jsou tímto nahrazeny nabídkou Skylink.

"Z důvodu sjednocení programových nabídek CS Linku a Skylinku došlo k úplnému nahrazení dosavadní nabídky CS Link hodnotnější nabídkou Skylink," uvedl operátor na svých stránkách.

Zákazníci CS Link si mohou v administraci vybrat některý z následujících balíčků sesterské služby Skylink: MINI, FLEXI 7, MULTI nebo KOMBI.

"Při objednávce na minimálně 4 měsíce vám bude doručena dobírková zásilka. Cena dobírky se rovná ceně vybraného programového balíčku. Jako součást zásilky vám bude zdarma doručena nová dekódovací karta Skylink VÝMĚNA, která vám umožní nově vybraný programový balíček přijímat," popsal provozovatel služby CS Link, společnost M77 Group.

M77 Group je vlastníkem obou platforem CS Link a Skylink. Majitel se rozhodl rozvíjet programovou nabídku jen na jedné z těchto karet – Skylink. Migrace zákazníků CS Link na Skylink probíhá od jara letošního roku s cílem ukončit poskytování placené televize CS Link nejprve na kartách v původním systému CryptoWorks, později se totéž zřejmě bude týkat i nových karet Irdeto (CAID 0666).

 

Zdroj: parabola.cz

Zpět

Vyhledávání

© Marek Bezoušek 2010 Všechna práva vyhrazena.