Na Slovensku 1.5. startuje placená DVB-T Plustelka, přesah i na Moravu.

27.04.2013 03:11

Dne 1.5.2013 startuje na slovenském trhu nová platforma s názvem Plustelka. Služba přinese slovenským domácnostem řadu nových placených programů, které budou šířené prostřednictvím digitálních pozemních vysílačů (DVB-T). Plustelka slibuje extra dávku sportu, skvělé filmy, dokumenty, hudbu a také dětské pořady.

Od 1. května budou moci diváci na Slovensku mít možnost poprvé sledovat placené tématické programy různých žánrů. Nová služba bude od počátku dostupná pro téměř 80 procent slovenských domácností prostřednictvím čtvrtého celoplošného DVB-T multiplexu.

Stávající nabídku neplacených programů (Jednotka, Jednotka HD, Dvojka, Markíza, JOJ, Plus, Doma, WAU) rozšíří TV stanice bez měsíčních poplatků - ČT1, ČT2 a TV Lux. Bude to poprvé, co budou mít slovenské domácnosti přístup k programům České televize.

Placená televize Plustelka přinese divákům následující stanice:

* Eurosport
* Eurosport 2
* Film+
* Viasat Explorer
* Viasat History
* Viasat Nature
* Nickelodeon
* Musicbox
* Spice

Placený balíček pořídí zájemce za měsíční poplatek 5,99 eur s DPH. Diváci si jej mohou objednat kdykoliv budou mít o placenou TV zájem.

"Plustelka ponúka jednoduché a rýchle riešenie ako prijímať kvalitné TV stanice (v blízkosti vysielača postačí aj izbová anténa), ponúka portabilitu – možnosť zobrať si svoju Plustelku na chatu, chalupu, ponúka plne lokalizované TV stanice v slovenskom alebo českom jazyku, pri platených TV staniciach je možné zvoliť aj maďarskú jazykovú stopu. V neposlednom rade ponúka prehľadného programového sprievodcu (EPG) a diváci žijúci v blízkosti hraníc si môžu Plustelku rozšíriť aj o príjem ďalších zahraničných TV staníc zadarmo," vyzdvihuje službu Plustelka Michal Šuran, marketingový manažer.

Pro sledování programů Plustelky potřebuje zájemce i přijímací zařízení - externí terestrický přijímač Zircon T-3000HD nebo CAM modul SMIT pro použití přímo v televizorech se zabudovaným DVB-T MPEG-4 přijímačem.

 

Na Jižní Moravě je možný příjem v oblastech pokrytí vysílačů Nové mesto-Javorina na k. 23 a Bratislava- Kamzík k.44

 

Přijímače Zircon v ceně 1555.- Kč  i moduly Cam v ceně 950.- Kč máme skladem, dostupnost signálu Vám změříme. V ceně přijímače i modulu je zahrnut bonus měsíčního příjmu nabídky zdarma.

 

 

Zpět

Vyhledávání

© Marek Bezoušek 2010 Všechna práva vyhrazena.