Universal Channel pro klienty CSLinku zdarma

16.09.2011 13:16

 

Ve spolupráci s televizním kanálem Universal Channel jsme pro všechny naše zákazníky připravili bezplatné promo vysílání. Od 15. 9. do 31. 10. bude všem zákazníkům CS Link spuštěn Universal Channel zcela zdarma.

Technické parametry pro naladění jsou uvedeny níže. Na podzim se mimo jiné můžete těšit na nejnovější seriály:


Havaj 5-0
Nový seriál přinášející vzrušující akci, vtip a charismatické postavy v jednom havajském balíčku. Speciální jednotka s názvem 5-0, tvořena čtyřmi detektivy bojuje proti zločinu řádícímu na Havajských ostrovech a zároveň se snaží naplnit své lidské poslání. Steve McGarret, rodilý Havajan, Dany Williams, detektiv z New Jersey, bývalý detektiv Chin Ho Kelly a jeho sestřenice Kono Kalakuaová jsou směsicí profesionálů, kteří spolu s horkým havajským sluncem každé pondělí projasní večerní obrazovky.

Pondělí od 21:20 hod.

Spravedlnost v krvi
Známá tvář Toma Sellecka se objevuje v novém policejním seriálu o rodině Reaganů, jejíž členové pracují ve službách newyorské policie. Tom zde představuje Franka, policejního komisaře i hlavu rodiny, který má plno starostí nejen pracovních, ale i výchovných. Vše se ale snaží řešit diplomaticky a s nadhledem. Seriál přináší pohled do současného New Yorku a jeho každodenního života.

Neděle od 21:00 hod.

Dobrá manželka
Na úspěšnou úvodní řadu seriálu Dobrá manželka navazuje její druhé pokračování. Představitelka hlavní role Julianna Marguliesová již získala ocenění Emmy a Zlatý Globus za dokonalé ztvárnění manželky i matky Alicie Florrickové, která má na svých bedrech domácnost i kariéru a stará se o dvě náctileté děti.

Neděle od 22:00 hod.

Rookie Blue II
Nováčci torontské policejní jednotky už nejsou úplní začátečníci. Naučili se, co vlastně znamená policejní práce a jaká nebezpečí skýtá. Ve druhé sérii budete svědky jejich kariérních postupů, nových a často složitých situací nejen pracovních, ale i soukromých. Osobní životy jsou totiž mnohdy náročnější, než obvyklá policejní vyšetřování.

Od 7. října vždy v pátek od 21:20hod

Představení kanálu Universal Channel
Universal Channel – to je světově známý kanál plný oceněných seriálů, filmových trháků a především skvělé zábavy, čerpající z vlastní produkce studií Universal, ale také dalších světoznámých filmových studií. Pořady Universal Channel diváci nejen sledují, ale spolu s jejich hrdiny vlastní příběhy také prožívají.

Universal Channel si můžete předplatit v balíčku TOTAL, MIX anebo si ho můžete vybrat do balíčku MÝCH 6. K předplatnému na 6 a více měsíců navíc získáte dárek dle vlastního výběru.

Parametry pro naladění:
Frekvence: 11992
Polarizace: Horizontální
FEC: 3/4
Symbolová rychlost: 27500

Zpět

Vyhledávání

© Marek Bezoušek 2010 Všechna práva vyhrazena.